Praca adwokata daje satysfakcję

Praca adwokata bez wątpienia daje satysfakcję. Szczególnie wtedy, gdy po wykonaniu ciężkiej i drobiazgowej pracy słyszymy wyrok korzystny dla naszego klienta. Dzisiaj miałem przyjemność taki właśnie wyrok usłyszeć w Sądzie Apelacyjnym, gdzie została uwzględniona moja apelacja w sprawie rozwodowej. Cieszę się tym bardziej, że wyrok jest naprawdę sprawiedliwy.

Lubię swoją pracę także za te momenty. Satysfakcja i poczucie, że naprawdę można komuś pomóc nie tylko w prawnym, ale także osobistym i życiowym problemie. Dodatkowo, pozytywna ocena apelacji ze strony Sądu Apelacyjnego zawsze jest dla mnie nobilitacją jako prawnika, a także sporym zastrzykiem energii do dalszej pracy.

Dzisiaj taka krótka, ale pozytywna refleksja z mojej strony.

Tak się złożyło, że czas przedświąteczny jest w mojej kancelarii bardzo gorącym okresem pod względem nakładu pracy, ale nie zapominam też o moich blogowych „obowiązkach”. Jutro rano będę prowadził szkolenie na temat władzy rodzicielskiej i kontaktów rodziców z dziećmi, ale popołudniu możecie już spodziewać się kolejnego tekstu na moim blogu. Zapraszam!

***

Kancelaria Adwokacka Maciej Rodacki, zakres usług: prawo rodzinne (rozwód, alimenty, podział majątku, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, sprawy przeciwko nieletnim) oraz inne.

tel.: 693 253 807                                                                      

e-mail: kontakt@adwokatrodacki.pl

Podobne artykuły:

O mnie

Maciej Rodacki - adwokat

Jestem adwokatem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Na blogu dzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem, a na co dzień pracując w swojej Kancelarii Adwokackiej, staram się pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych i życiowych. Mam otwartą głowę na nowe pomysły i zawsze staram się kierować przede wszystkim "ludzkim" podejściem do Klienta. W mojej praktyce zawodowej szczególne miejsce zajmuje prawo rodzinne.

Kontakt:
kontakt@adwokatrodacki.pl
693 253 807