O mnie - Adwokat Maciej Rodacki

Adwokat Maciej Rodacki

Kancelaria adwokacka – szeroki zakres pomocy prawnej w Krakowie

Jestem adwokatem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Założyłem własną kancelarię adwokacką i na co dzień staram się pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych i życiowych. Mam otwartą głowę na nowe pomysły i zawsze staram się kierować przede wszystkim „ludzkim” podejściem do Klienta. Przyjmuję wysokie standardy usług, bo zależy mi na tym, aby moja kancelaria adwokacka zawsze należała do grona zaufanych i godnych polecenia kancelarii prawnych. Wiem, jak ważny dla każdego Klienta jest kontakt z adwokatem, dlatego zawsze na bieżąco informuję Klientów o podejmowanych  czynnościach w sprawie i konsultuję z nimi konkretne działania.

Moje zainteresowania zawodowe jako adwokata koncentrują się wokół prawa rodzinnego i między innymi dlatego postanowiłem założyć bloga „Adwokat Rodzinny”, na którym regularnie dzielę się z Czytelnikami moją wiedzą i doświadczeniem.

W zakresie spraw rodzinnych wypowiadam się również niekiedy w charakterze eksperta w mediach – zarówno w telewizji, jak i w prasie. Program w TVP2 z moim udziałem można zobaczyć tutaj (link). Natomiast moje wypowiedzi dla prasy można przeczytać m.in. w Gazeta Prawna” (link) , “Newsweek” (link). Z zakresu prawa rodzinnego okazjonalnie prowadzę również zajęcia szkoleniowe dla studentów czy nauczycieli.

Oczywiście w mojej praktyce zawodowej nie ograniczam się jednak wyłącznie do prawa rodzinnego. Aby należycie reprezentować Klienta potrzebna jest obecnie kompleksowa wiedza prawna. Dlatego moja kancelaria prawna prowadzi sprawy z wielu innych dziedzin prawa, w tym m.in.: prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, pracy czy gospodarczego.

Podejmuję się więc wszelkich wyzwań zleconych mi przez Klientów z Krakowa, Chrzanowa i okolic, ale najpierw szczegółowo i indywidualnie analizuję każdą sprawę, a następnie uczciwie uprzedzam Klienta jakie są szanse na jej powodzenie.

Prawnik z doświadczeniem procesowym

Bez wątpienia kancelarie prawne to miejsca, w których rozwiązywane są realne problemy życiowe zwykłych ludzi. Często te problemy trafiają ostatecznie na salę sądową. Dlatego tym bardziej ważne jest dla mnie to, że w swojej praktyce zawodowej mogę pochwalić się dużym doświadczeniem procesowym. Prowadzona przeze mnie kancelaria adwokacka brała udział w istotnych rozprawach sądowych. Jako prawnik występowałem w charakterze pełnomocnika lub obrońcy i przy każdej sprawie wykazywałem się należytą starannością i rzetelnością.

Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie doceniła moje przemówienie sądowe w izbowym konkursie krasomówczym, przyznając mi wyróżnienie. Staram się zawsze wykorzystywać moje umiejętności retoryczne oraz wiedzę i doświadczenie, które zdobyłem w zawodzie adwokata do tego, aby jak najlepiej bronić interesu mojego Klienta w Sądzie.

Kraków i Chrzanów – zapraszam do mojej kancelarii adwokackiej

Z mojej pomocy prawnej mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. Z uwagi na usytuowanie moich lokali – Kraków i Chrzanów to główne miasta, które obsługuje obecnie moja kancelaria adwokacka. Deklaruję jednak, że każda osoba potrzebująca wsparcia zaufanego prawnika może liczyć na moją pomoc. Staranne podejście do każdej sprawy cechuje bowiem profesjonalne i rzetelne kancelarie adwokackie.

Wszystkich zainteresowanych usługami mojej kancelarii prawnej, zapraszam do współpracy. Dane teleadresowe kancelarii umieszczone są w zakładce „Kontakt”. Jako prawnik z doświadczeniem procesowym spróbuję pomóc w każdej zleconej mi sprawie.

Kraków – siedziba główna mojej kancelarii adwokackiej.

Chrzanów – filia kancelarii.