Opinie klientów

26 Comment

 1. Beata says:

  profesjonalizm , rzetelność , wiedza , to cechy , które Pan Maciej potrafi połączyć z niesamowitą empatią ,cierpliwością i spokojem.
  Pan mecenas reprezentował nas w sądzie rodzinnym z bardzo pozytywnym skutkiem .Szczerze polecam współpracę z panem Maciejem Dziękujemy

 2. Bartłomiej says:

  Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Jestem zdecydowanie zadowolony ze współpracy z Panem Maciejem. Super znajomość prawa, oraz umiejętności w jej zastosowaniu. Pan Maciej okazał się bardzo skuteczny za co bardzo dziękuję. Przy okazji warto wspomnieć, że jest to życiowy człowiek, który do klienta podchodzi „po ludzku”

 3. Jacek says:

  Moja sprawa dotyczyła alimentów , czułem się bezradny w tej kwestii. Pan Maciej indywidualnie i profesjonalnie podszedł do sprawy .
  Polecam Pana w 100 %

 4. Katarzyna says:

  Trafiłam do Pana Mecenasa przypadkiem,szukając rozpaczliwie pomocy prawnej.Moja sprawa była jak mi się wtedy wydawało niemożliwa do załatwienia.(zaprzeczenie ojcostwa, rozwód).Dla Pana Mecenasa załatwienie tych spraw nie stanowiło problemu.Po kolei ustaliliśmy plan działania i skrupulatnie sprawy zostały doprowadzone do końca z orzeczeniem na moja korzyść. Sumienny,rzetelny ,skuteczny i szybki prawnik traktujący każda sprawę indywidualnie.Wysoka kultura osobista i szacunek do klienta.Polecam w 100 %. Pozdrawiam serdecznie

 5. Wojciech says:

  Profesjonalny, sumienny, konkretny i rzeczowy, a przy tym miły i sympatyczny adwokat. Udzielona przez Pana Mecenasa Macieja Rodackiego konsultacja prawna spełniła całkowicie moje oczekiwania, a wizyta w kancelarii była przyjemnością. Polecam.

 6. Mateusz says:

  Pan Mecenas poprowadził moja sprawę rozwodową z oczekiwanym skutkiem. Szczerze polecam ze względu na fachowość, profesjonalizm, zaangażowanie oraz stosunek do klienta. Szczególnie chciałbym podkreślić znakomity kontakt z Panem Mecenasem, w tym korespondencyjny, w którym wyczerpująco i szybko odpowiadał na pytania i wyjaśniał wątpliwości pojawiające się w związku ze sprawą. Dziękuję za pomyślną współpracę.

 7. Łukasz says:

  Profesjonalne podejście do sprawy o alimenty i władzę rodzicielską, duża wiedza, a przede wszystkim profesjonalizm. Polecam Adwokata.

 8. Karolina says:

  Pan Maciej poprowadził moją sprawę w sposób bardzo sprawny i profesjonalny. Jego doświadczenie bardzo pomogło mi w osiągnięciu założonych celów. Nawet w swoim wolnym czasie służył mi poradą i wsparciem. Gorąco polecam współpracę z nim! Dziękuję raz jeszcze Panie Macieju.

 9. Marta Z z córką says:

  Kompetentny, poświęcający czas ,szanujący klienta.Świetny kontakt,udana wygrana sprawa o alimenty .Polecamy.

 10. Grzegorz K. says:

  Wiedza , uprzejmość ,rzetelne podejście do klienta to pełny sukces pana Mecenasa.
  Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i profesjonalizm, w sprawie rozwodowej i o przyznanie praw Rodzicielskich Ojcu.
  Polecam każdemu kto wymaga pomocy prawnej.
  Grzegorz z Synem

 11. Krzysiek says:

  Chciałbym podziękować za współpracę z Panem Maciejem. Z jednej strony wykazał się on profesjonalnym podejściem do sprawy, która była bardzo emocjonująca, a z drugiej strony empatią, dzięki której umiał się odnaleźć podczas konfrotacji stron sporu. Na uwagę zasługuję forma współpracy. Cechowała się ona wysoką kulturą osobista, opanowaniem i umiejętnością uporządkowania wszystkich faktów. Pan Maciej to bardzo dobry adwokat, którego polecam wszystkim, którzy zmagają się ze sprawami o alimenty i nietylko.

  Dziękuję!

 12. Bożena says:

  Bardzo polecam pana Macieja. Moja sprawa dotyczyła władzy rodzicielskiej pan Maciej załatwił to szybko sprawnie i bez problemowo, jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić takiego adwokata wszystkim. Zna się na tym co robi oby więcej takich adwokatów.

 13. Regina says:

  Sprawa rozwodowa z udzielonym pełnomocnictwem Panu Mecenasowi M. Rodackiemu to czysta formalność. Miło jest w takim momencie życia spotkać adwokata, który potrafi podnieść na duchu, dodać otuchy a do tego w każdym momencie, gdy nasuwają się kolejne niejasności w sprawie otrzymać natychmiastową odpowiedź (wsparcie z Jego strony) zarówno telefonicznie, mailowo czy w spotkaniu twarzą w twarz z Panem Mecenasem. Mimo, iż Pan Mecenas jest osobą młodą, to jego wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i kompetencje przełożyły się na jakość reprezentowania mnie przed Sądem. Jeśli, ktoś z Państwa odwiedzających tą stronę szuka fachowca w sprawach rozwodowych to jesteście Państwo pod właściwym adresem. Polecam i bardzo dziękuję.

 14. Kamil says:

  Witam. Właśnie jestem po sprawie rozwodowej. Korzystałem z pomocy pana Macieja. Prosiłem go, aby rozwód był orzeknięty na jednym posiedzeniu bez względu na to z czyjej będzie winy. Pan Maciej spełnił moje oczekiwania i jestem w pełni zadowolony z wyroku sądu i jego pomocy. Ogólnie jestem przeciwnikiem rozwodów, zwłaszcza jeśli jest się po ślubie koscielnym że względu na moje wyznanie. Ale w mojej sytuacji byliśmy tylko w związku cywilnym a dodatkowo była już żona ma córkę z innym mężczyzną, nasz ślub był poprostu błędem, który pan Maciej profesjonalnie pomógł mi naprawić. Dziękuję i pozdrawiam

 15. Bogdan says:

  Pan Maciej okazał się bardzo pomocny w pozytywnym zakończeniu mojej sprawy rozwodowej. Młody, ambitny i niezwykle rzetelny adwokat doprowadził do zmiany wyroku I instancji. Sprawę rozwodową początkowo prowadziła z polecenia inna doświadczona Pani mecenas, ale niestety nie wygrała sprawy i zasądzono wyrok z mojej wyłącznej winy. Tylko dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do sprawy przez Pana Macieja, który wykazał błędną ocenę faktów przez Sąd I instancji i faworyzowanie strony przeciwnej, w sprawie apelacyjnej doszło do zmiany wyroku z czego jestem niezwykle zadowolony. Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim dobrego adwokata jakim niewątpliwie jest Pan Maciej Rodacki.

 16. Ewelina says:

  Pana Macieja jako prawnika polecił mi znajomy. Muszę przyznać, że trafiłam do jego kancelarii w niezwykle trudnej sprawie i miałam obawy, czy ktokolwiek na tym świecie jest w stanie mi pomóc. Powiem tylko tyle. Pełen profesjonalizm, lojalność oraz poczucie empatii, a o to w tych czasach ciężko. Moja sprawa skończyła się z rezultatem najlepszym z możliwych dla mnie. Była to sprawa rodzinna oraz karna właściwie w tym samym czasie. Z ręką na sercu polecam Pana Macieja Rodackiego i będę mu wdzięczna do końca życia.

 17. Grzegorz says:

  Pomimo olbrzymiego zagmatwania mojej sprawy i pomimo że kilku prawników już na niej poległo Pan Maciej bardzo sumiennie zabrał się do rzeczy. Uporządkował mi harmonogram postępowania w tej niezwykle trudnej sprawie spadkowej. Przed przyjściem do Pana Mecenasa sprawa trwała już 6 lat ale w końcu widzę światełko w tunelu. Bardzo życiowe podejście do klienta jest dodatkowym atutem. 4 z rozpraw sądowych, które się odbyły zakończone sukcesem. Pomoc w przygotowaniu wszelkich pism i reprezentowanie przed sądem na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

 18. Ela says:

  Szeroki zakres wiedzy,zaangażowanie i spokój. Pan Maciej reprezentował mnie w sądzie w sprawie o podział majątku i okazał sie bardzo pomocny. Załatwił wszystko od „A” do „Z”, napisal,wytłumaczył. Polecam i bardzo dziekuje

 19. Andrzej says:

  Pracowałem z Panem Maciejem wiele razy, był zawsze miły rzetelny i kompetentny. Wygrałem z nim
  moją sprawę sądową i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzeba jest dla Państwa zawsze osiągalny i można porozmawiać
  o wszystkim. Polecam!

 20. Darek says:

  Pan Maciej rzetelnie, profesjonalnie i wyczerpująco zajął się moją sprawą z zakresu prawa pracy. Szczerze polecam!

 21. PIOTR says:

  Szybka rzetelna i profesjonalna pomoc w sprawie karnej. POLECAM i DZIĘKUJEMY.

 22. Ania says:

  Mój tata dostał pismo od firmy windykacyjnej , która próbowała wyłudzić pieniądze za rzekome ściągnięcie filmu z Internetu. Po odpowiedzi Pana Macieja na w/w pismo , firma przestała tatę niepokoić wezwaniami do zapłaty.
  Szczerze polecam , świetny Adwokat !

 23. Karolina says:

  Bardzo miły Pan Adwokat słuzy rada w kazdej chwili nawet na telefon reprezentował mnie w sądzie sprawa wygrana.Polecam .

 24. Jadwiga says:

  Pan Maciek pomógł nam w ważnej dla mnie sprawie rodzinnej dotyczącej testamentu. Ma szeroką wiedzę, jest reaktywny, bardzo dostępny dla klienta.

 25. Monika says:

  Otrzymałam bardzo przydatną opinię prawną ze strony Pana Macieja z zakresu prawa rodzinnego. Dziękuję!

 26. Michał says:

  Z całego serca polecam współpracę z Panem Maciejem. Okazał się niezwykle pomocny w wielu kwestiach prawnych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż dzięki niemu proces założenia własnej działalności gospodarczej był niezwykle prosty. Mamy pewność, że sprawy formalne mamy w pełni uporządkowane.

Jeśli jesteś lub byłeś moim Klientem, uprzejmie proszę o pozostawienie opinii. Dziękuję!

Dodaj komentarz