Opinie klientów

Liczba dodanych opinii: 80

80 Comment

 1. Dorota says:

  Moja współpraca z Panem Maciejem była bez zarzutu. Podczas pierwszej rozmowy ustaliliśmy jakie mamy możliwości. Polecam każdemu Pana Macieja. Wiedza prawnicza ogromna i bardzo dobra komunikatywność. Polecam

 2. Teresa says:

  Pan Mecenas Maciej Rodacki jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w sprawach, które przez innych wydawały się nie do wygrania. Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność. Pan mecenas jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą. Sprawę rozwodową poprowadził bezbłędnie. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam!

 3. Katarzyna says:

  Profesjonale i rzetelne podejście, Pan Maciej prowadził kilka moich trudnych spraw sądowych, sprawa karna oraz sprawa rozwodowa … we wszystkich Sąd wydał orzeczenie na moją korzyść … Współprace z kancelarią Pana Macieja oceniam na bardzo wysokim poziomie, szybki kontakt, spokojne, miłe i wyczerpujące podejście do klienta … Bardzo rzetelnie i w prosty sposób tłumaczone przepisy prawa. Dziękuje za pomoc i wsparcie.

 4. Paweł says:

  Witam. Pan Maciek podchodzi bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Jest sumienny w tym co robi o robi to dobrze. Dzięki Panu Maćkowi udało nam się aby syn zamieszkał zemną. Chodziło tu o zmianę zamieszkania syna od matki do ojca. Polecam gorąco!!!!

 5. Marzena says:

  Bardzo profesjonalny adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista i profesjonalizm. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam Pana mecenasa. Podejście do Klienta 10/10. Dziękuję.

 6. Małgorzata says:

  Pan Mecenas Maciej Rodacki to “ludzki” adwokat. Z pełną akceptacją odniósł się do pomysłu ustanowienia opieki naprzemiennej i pomógł w negocjacjach innych tematów z drugą stroną. Nie próbował namawiać do “zabrania dziecka pod pachę” i walki, w której najbardziej cierpi dziecko. Wychodzi z założenia, że najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich jest dogadanie się i że jest to możliwe w każdej sferze. Odnosi się do tematów poruszanych w tak delikatnej sferze jaką jest rozwód profesjonalnie i bardzo spokojnie, empatycznie, z wysoką kulturą traktując wszystkie biorące w nim udział osoby. Zawsze ma czas na udzielenie porady czy to mailowo, telefonicznie, czy też osobiście. Szczerze polecam.

 7. Ewelina says:

  Polecam Mecenasa Rodackiego! Bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez rozwód, udało się to na pierwszej rozprawie. Pan Maciej ze szczegółami zaznajomił mnie z potencjalnymi możliwościami, dzięki niemu przeszłam przez rozwód całkiem spokojnie, przygotowana na wszystko, na co tylko dało się przygotować. Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuje.

 8. Renata says:

  Polecam serdecznie usługi Pana Mecenasa Macieja. Bardzo rzetelny, kompetentny i do tego super miły. Pomógł mi przy podziale majątku. Bardzo dobry i szybki kontakt na każdym etapie sprawy. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że lepszego nie znajdziecie.
  Polecam i serdecznie pozdrawiam Renata

 9. Wojciech says:

  Bardzo profesjonalnie zostałem obsłużony .
  Pan Mecenas wykazał się ogromnym zaangażowaniem w moją sprawę , posiada ogromną wiedzę prawniczą , to za jego pomocą wynegocjowaliśmy bardzo dobre warunki rozwodowe , serdecznie polecam Pana Mecenasa Rodackiego , jeśli kiedykolwiek będę musiał skorzystać z pomocy prawniczej udam się do Pana Mecenasa Macieja .

 10. Robert i Paweł says:

  Sprawa spadkowa, której prowadzenie zleciliśmy razem z bratem Panu Maciejowi została przez nas wygrana.
  Pan Maciej jest godnym polecenia fachowcem. Współpraca z Panem Adwokatem przebiegała bez zarzutu.
  Gorąco polecamy usługi Pana Mecenasa Macieja Rodackiego

 11. Agata S. says:

  Polecam Pana Macieja Rodackiego wszystkim, którzy chcą spokojnie przejść przez trudny etap rozwodu. Cierpliwe wyjaśnianie zawiłości na każdym etapie rozwodu , spokojna rozmowa i kultura osobista Pana mecenasa sprawiły , że ten trudny czas udało mi się przetrwać wiedząc , że jestem pod dobrą „opieką” prawniczą. Polecam!

 12. Marcin S. says:

  Pan mecenas reprezentował mnie w sprawie rozwodowej na pozór bardzo trudnej i skomplikowanej. Dzięki Panu Maciejowi sprawa zakończyła się jedną rozprawą z korzyścią dla mnie. Z całego serca polecam usługi Pana Rodackiego pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i pewność siebie. Oby więcej takich ludzi z pasją, zaangażowaniem i chęcią pomocy. Bardzo dziękuję.

 13. Ela says:

  Dzięki opiniom trafiłam do Pana Macieja i nie zawiodłam się. Otrzymałam fachową pomoc, wsparcie oraz rzeczowe odpowiedzi na
  na nurtujące mnie pytania na każdym etapie sprawy rozwodowej. Polecam.

 14. Sebastian says:

  Pan Maciej to kompetentny i profesjonalny adwokat. Potrafi wczucić się w sytuację klienta i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Współpraca z nim to sama przyjemność. Polecam.

 15. Paweł says:

  Współpraca z od początku układała się bardzo dobrze. Pan Maciej jest empatyczny, stara się zrozumieć sytuację i doradzić najlepsze rozwiązanie. Jest przygotowany do rozpraw i celnie dobiera argumenty. Przez cały okres współpracy mogłem dzwonić i otrzymać poradę telefonicznie. Sprawa zakończona pomyślnie. Serdecznie polecam!

 16. Klaudia says:

  Serdeczne podziękowania Panie Macieju 🙂 Wspólnie przebrnęliśmy przez sprawy o alimenty, ustalenie opieki i ograniczenie praw rodzicielskich. Najbardziej cenne są u Pana Macieja spokój, komunikatywność i rzetelne doradztwo, bardzo szybka reakcja w działaniu oraz miły kontakt. Pozdrawiam

 17. Natalia says:

  Polecam Pana Macieja, przeprowadził moją sprawę rozwodową ekspresowo. Bardzo dobry kontakt! Dziękuję:)

 18. Krzysztof says:

  Polecam Pana Macieja, świetny adwokat. Świetnie poprowadził sprawę odszkodowania od gminy za nie dostarczenie lokalu socjalnego lokatorom zlicytowanej nieruchomości od komornika. Bez strat ani minuty naszego czasu Pan Maciej doprowadził do pełnej wygranej i zwrotu 100% kosztów.

 19. Jagoda says:

  Świetny adwokat, polecam z całym sercem. W ciągłym kontakcie z klientem, odpowiadał cierpliwie na wszystkie moje pytania (nawet te bardzo banalne), sprawa poprowadzona dokładnie tak, jak w początkowych założeniach. Również podchodzący ze zrozumieniem do personalnych historii i ładunku emocjonalnego związanego ze sprawą.

 20. Tomek says:

  Pan Maciej to doskonały wybór. Bardzo profesjonalny i bezproblemowy kontakt na każdym etapie sprawy. Gorąco polecam!

 21. Mirosław says:

  Świetny Adwokat . Niesamowita wiedza , rzetelność , zaangażowanie . Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Macieja i szczerze POLECAM. Dziękuje Panie Mecenasie.

 22. Kamila says:

  Pan Maciej bardzo pomógł mi w sprawie o alimenty na dziecko i ustalenie kontaktów ojca z dzieckiem. Pełen profesjonalizm. Jako mój pełnomocnik zajął się wszystkimi formalnościami.
  Ponadto kiedy miałam jakiekolwiek pytania otrzymywałam natychmiastową odpowiedź.

  Świetny adwokat, polecam

 23. JOANNA says:

  Pan Maciej to bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny adwokat. Jest człowiekiem sumiennym, o dużej wiedzy. Przede wszystkim zawsze miał dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromne ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w moich sprawach. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!

 24. Agnieszka says:

  Pan Maciej prowadził moją sprawę rozwodową, dość skomplikowaną. Profesjonalizm i przede wszystkim spokój Pana adwokata mocno kontrastowały z taktyką drugiej strony i docelowo pozwoliły nam osiągnąć sukces. Szczerze polecam.

 25. Łukasz says:

  Bardzo polecam pana Mecenasa. Sprawy rodzinne opieki nad dzieckiem zakończone sukcesem. Mediacje przyniosły oczekiwany efekt bez konieczności angażowania sądu. Sprawa prowadzana szybko i rzetelnie. Polecam i dziękuję

 26. Alicja says:

  Pan Mecenas wielki człowiek 🙂 bardzo konkretny, rzetelny, a przede wszystkim zawsze pomocny! Nie widziałam szans dla siebie, a tu proszę – koniec tuż tuż:) Gorąco polecam!!!

 27. Barbara Leszczyńska says:

  Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Mecenasa. Korzystałam z jego pomocy w trakcie rozwodu. Jako mój pełnomocnik dorowadził do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie. Jego pewność siebie, dyskrecja, empatia i profejonalizm pomógł mi w tak trudnym dla mnie momencie. Pan Mecenas jest nie tylko prawnikiem ale przede wszystkim ciepłym i dobrym człowiekiem, który nie ocenia, nie komentuje ale jest wsparciem i służy pomocą. POLECAM.
  Dziękuję

 28. Witold says:

  Pan Maciej reprezentował mnie w sądzie w sprawie o obniżenie alimentów, była to apelacja. Mimo iż nie uczestniczył w pierwszej rozprawie orzekającej wysokość alimentów bardzo szybko wdrożył się w sprawę i pomimo, że było mało czasu na wniesienie apelacji Pan Maciej podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i wszystko przygotował na czas oraz później reprezentował mnie podczas rozprawy. Całość zakończyła się obniżeniem wcześniej zasądzonej kwoty. Gorąco polecam Pana Macieja, do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 29. Rafał says:

  Ogromna wiedza, duże zaangażowanie, świetny kontakt, dostępny zawsze gdy tylko potrzeba, poprostu świetny specjalista. Polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej. Będziecie w dobrych rękach 🙂

 30. Jerzy says:

  Pana Macieja zobaczyłem w programie tv i był poruszany temat właśnie idealny pod mój problem. Muszę przyznać, że trafiłam w 100 . Powiem tylko tyle. Pełen profesjonalizm. Moja sprawa skończyła się z rezultatem najlepszym z możliwych dla mnie. Była to sprawa rodzinna o odzyskanie praw do syna. Z ręką na sercu polecam Pana Macieja Rodackiego i będę mu wdzięczny do końca życia.

 31. Kamila says:

  Szczerze polecam Pana Macieja za kompetencję i świetny kontakt. Pomógł mi doprowadzić kilka trudnych spraw do szczęśliwego finału. Zawsze mogłam liczyć na fachową poradę i duże zaangażowanie.

 32. Mariusz says:

  Mieszkam na stałe za granicą a Pan Maciej podjął się i poprowadził moją sprawę w polskim sądzie oraz doprowadził do jej skutecznego rozstrzygnięcia. Przy czym wszystko odbyło się na odległość poprzez kontakt internetowy i telefoniczny. Dzięki temu nie musiałem stawiać się osobiście w polskim sądzie a sprawa zakończyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolony z takiej formy obsługi i rezultatu. 

 33. Marek says:

  Bardzo serdecznie polecam Pana Macieja. Trafiłem do Pana Mecenasa na sam koniec sprawy o podwyższenie alimentów. Mimo to Pan Maciej podszedł do mnie z pełnym profesjonalizmem, wyjaśnił wszelkie nurtujące mnie kwestie. Mecenas reprezentował mnie w sprawie apelacyjnej, która zakończyła się dla mnie pomyślnie. Żałuję, że nie powierzyłem Panu Maciejowi sprawy od samego początku– następnym razem nie popełnię tego błędu.
  Bardzo polecam!

 34. Sylwia says:

  Szczerze polecam Pana Mecenasa za jego fachową pomoc i uprzejmość.

 35. Ewelina says:

  Do Pana Macieja trafiłam poprzez Jego blog, szukając adwokata, który w jasny i wyczerpujący sposób odpowie na moje pytania związane z planowanym rozwodem, ustaleniem alimentów i podziałem majątku. Zdecydowałam się na kompleksową pomoc obejmującą napisanie pozwu i reprezentację w sądzie – była to w 100% dobra decyzja. Pan Maciej w przejrzysty sposób cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwość. Jego wiedza, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi szybko i skutecznie przejść przez niewątpliwie jedną z bardziej stresujących życiowych sytuacji, jaką jest rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata!

 36. Marcin says:

  Trafiłem do Pana Macieja po poradę w sprawie odzyskania odszkodowania po pożarze domu, gdyż ubezpieczyciel odmówił wyplaty pieniędzy. Pan Maciej okazał sie doświadczony, konkretny, rzeczowy i bardzo pomocny. Dzięki niemu udało sie wygrać z firmą ubezpieczeniową i otrzymać odszkodowanie w wysokości 80tys złotych. Z całą pewnością polecam jego usługi.

 37. Aneta says:

  Pan Maciej Rodacki jest naprawdę świetnym adwokatem, pomógł mi przejść przez trudny rozwód. Zawsze udzielał mi wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania. Pan mecenas jest bardzo miłym człowiekiem i wielkim profesjonalistą. Dziękuję

 38. Joanna says:

  Pan Maciej jest profesjonalistą w każdym calu, sprawa została załatwiona szybko i sprawnie. Wszystkie kwestie szczegółowo wyjaśnione. Pomoc merytoryczna na każdym etapie. Kontakt doskonały

 39. Dorota says:

  Do Pana Macieja trafiłam szukając w sieci, zupełnie przypadkiem. Sprawa, z którą się zgłosiłam do Pana Macieja dotyczyła osoby małoletniej. Po krótkiej rozmowie telefonicznej wiedziałam że dobrze trafiłam.
  Pan Maciej świetnie nawiązuje kontakt z drugą osobą, potrafi rozmawiać, wie, jak przełożyć język typowo prawniczy na bardziej przystępny dla laika, jakim ja niewątpliwie jestem!
  Mimo, że sprawa zapowiadała się ciężko uporaliśmy się z tematem szybko, dzięki wiedzy i zaangażowaniu i co więcej “dotarciu” do nastolatka, z którym wbrew pozorom czasem wcale łatwo się nie rozmawia:-)
  Polecam i jeszcze raz polecam!
  Dziękuję Panie Macieju
  Dorota

 40. Ewelina says:

  Chciałam wyrazić swoje zadowolenie i podziękować Panu Maciejowi Rodackiemu za reprezentowanie mnie w sądzie. Wspomnę tylko, że sprawa dotyczyła podwyższenia alimentów ( o które wnosiłam), a wyrok był dla mnie w pełni satysfakcjonujący. Z całą pewnością w dużej mierze jest to zasługa Pana Macieja, który wykazał się dużym profesjonalizmem, a także dużym zaangażowaniem w moją sprawę. Polecam każdemu takiego adwokata!

 41. Krzysztof says:

  Trafiłem z moją partnerką do Pana Macieja w najtrudniejszej dla mnie sytuacji życiowej, ja co prawda już przechodziłem rozwód i inne “fascynujące” doświadczenia z wymiarem sprawiedliwości ale rozwód dla drugiej połowy był naznaczony strachem i lękiem przed niewiadomą. Do tego ciężki “pacjent” w postaci jej męża stanowił duże wyzwanie dla psychiki.
  Do Pana Macieja trafiliśmy zupełnie przypadkiem, ot z internetu, wyszukiwarka google, jedno z pierwszych ogłoszeń, telefon i akcja.
  Krótki kontakt, spotkanie i rozmowa.
  Odetchnąłem z ulgą, bo okazało się że to co mówił Pan Maciej mojej partnerce okazało się dla nas bardzo istotne.
  Krótko mówiąc, człowiek na poziomie, wysoka kultura, widać to było i w rozmowie na żywo jak i w treści pisanej.
  Z kimś takim obok, można nabrać odwagi. Mnie co prawda jej nie brakowało ale Renacie Pan Maciej dodał siły, odwagi i pewności siebie.
  “Ciężki pacjent” okazał się nie taki straszny jak się malował i rozwód przeszedł gładko.
  Ja również swoje małżeństwo zakończyłem przy współpracy z Panem Maciejem.
  Tamten czas powoli odpływa już w pamięci, obrazy już coraz odleglejsze, mniej wyraźne. Zaczęło się nowe życie, nowe wyzwania, złe wspomnienia odchodzą. Ale wspomnienie Pana adwokata jest stale żywe i gdyby coś 🙂 to zawsze jakiś następny rozwód u Pana Macieja można uskutecznić.
  Czego wszystkim z całego serca życzę. 🙂
  Pozdrawiamy Krzysztof i Renata.

 42. Renata says:

  Współpraca z Panem Maciejem Rodackim to sama przyjemność.Tak zdecydowanego i konkretnego prawnika jeszcze nie znałam. Dodam ,iż sprawa rozwodowa którą poprowadził była przeprowadzona w sposób perfekcyjny,podczas rozprawy czułam się swobodnie mając obok siebie człowieka doświadczonego i dobrze przygotowanego. Spotkania i rozmowy telefoniczne przed rozwodem były bardzo pomocne i dające pewność siebie na sali.Oczywiście sprawa była przez nas wygrana za co Panu Maciejowi bardzo dziękuję. Życzę każdemu takiego adwokata podczas spraw i tych łatwiejszych i tych trudniejszych bo mając obok siebie profesjonalnego adwokata jakim jest Pan Maciej to pewna wygrana.

 43. Anna says:

  Pan Maciej Rodacki reprezentowal mnie w sprawie rozwodowej. Byla to dosc skomplikowana sprawa gdyz ja z dzieckiem mieszkam na stale w Wielkiej Brytani a byly maz w Polsce. Dzieki Panu Maciejowi nie musialam latac to Polski na zadna rozprawe gdyz bylam przesluchiwana za posrednictwem konsula. Bardzo jestem wdzieczna za profesjonalne podejscie do sprawy. Polecam Pana Macieja i jeszcze raz dziekuje za pomoc.

 44. Adrian says:

  Współpraca z Panem Maciejem od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień (sprawa o rozwód) zawsze mogłem liczyć na pomoc. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem bardzo wdzięczny. Szczerze polecam Pana Macieja Rodackiego każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie prawnym. Z całą pewnością będę kontynuować współpracę i nadal korzystać z wiedzy oraz zaangażowania Pana Macieja w uregulowaniu spraw związanych z podziałem majątku.

 45. Michał says:

  Bardzo profesjonalna pomoc ze strony Pana Macieja w sprawie rozwodowej. Byłbym totalnie zagubiony, gdyby nie porady i wskazówki, których udzielił mi Pan Maciej. Szczerze polecam!

 46. Artur says:

  Bardzo duży profesjonalizm Pana Macieja! Dziękuję za pomoc w mojej sprawie sądowej.Bardzo polecam .Super ludzkie podejście i zrozumienie tematu.

 47. Jakub says:

  Na współpracę z Panem Maciejem zdecydowałem się po przeczytaniu opinii w internecie, nie zawiodłem się. Pan Maciej doskonale orientuje się w przepisach prawa, pod względem merytorycznym jest doskonale przygotowany do sprawy. Zawsze ma czas na udzielenie porady czy to osobiście czy też telefonicznie. Służy pomocą.
  Polecam.

 48. Małgorzata says:

  Pan Mecenas Maciej jest osobą kompetentną, a przy tym niezwykle uprzejmą. Zawsze skory do pomocy, jeśli nie może rozmawiać, to oddzwania i poświęca swój czas. Ma podejście do klienta, jest zaangażowany w swoją pracę. Szczerze polecam i dziękuję!

 49. Iwona says:

  Trafiłam do Pana Macieja w bardzo trudnej dla mnie życiowo sytuacji. Miałam się rozwieść i jednocześnie po raz pierwszy załatwiać coś sądownie. Pan Maciej wszystko rzeczowo i profesjonalnie mi wytłumaczył, z moich zapewne chaotycznych i bardzo emocjonalnych wypowiedzi przygotował konkretny, dobrze merytorycznie przygotowany pozew który złożył w sądzie w moim imieniu. Pan Maciej poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam i w tych trudnych chwilach zajął się wszelkimi sprawami, nie musiałam się o nic martwić, nie musiałam sama orientować się co i w którym miejscu zrobić. Pan Maciej był zawsze do dyspozycji, jak nie mógł odebrać telefonu zawsze oddzwaniał i odpowiadał na każde pytanie jakie mu zadałam. Czułam od samego początku że trafiłam do profesjonalisty z pasją który swoją pracę wykonuje rzetelnie i każdego klienta oraz każdą sprawę traktuje tak samo poważnie. Każdemu szczerze polecam Pana Macieja jako adwokata, dzięki niemu cała moja sprawa rozwodowa trwała bardzo szybko, nie było żadnych problemów z dokumentami i formalnościami a ja sama nie musiałam się niczym martwić.

 50. Paweł says:

  Zwróciłem się do Mecenasa Rodackiego z pomocą w sprawie karnej o niealimentację. Od samego początku czułem, iż dobrze trafiłem, ponieważ można było wyczuć zaangażowanie oraz świetną znajomość w/w tematu. Pan Mecenas przedstawił mi plan działania, możliwości oraz przewidywane rezultaty. Sprawa odbyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami, przedstawieniem argumentów udowadniających moją niewinność oraz mową zawierającą bardzo istotne dla sprawy szczegóły i zagadnienia, które miały wpływ na zakończenie jej uniewinnieniem. Bardzo dziękuję za pomoc, bez chwili zastanowienia polecam każdemu współpracę z Panem Mecenasem Rodackim.

 51. Adam says:

  Profesjonalista w każdym calu, szczerze polecam Pana Macieja. Skontaktowałem się z Panem Maciejem na podstawie zamieszczonych opinii, które całkowicie odzwierciedlają stan rzeczywisty i współpracę z Nim. Sprawa rozwodowa, którą poprowadził nie była prosta, ponieważ dotyczyła opieki naprzemiennej, na którą druga strona nie wyrażała zgody. Ostatecznie tak nakierunkował sprawę, że podczas pierwszej rozprawy druga strona przystała na mediacje, na które wcześniej nie wyraziła zgody. W wyniku tego po czterech w pewnych momentach “bojowych” spotkaniach mediacyjnych osiągnięto ugodę i to też dzięki dużej pomocy i profesjonalnemu podejściu Pana Macieja. Ostatecznie rozwód zakończył się na drugiej rozprawie, dzięki Panu Maciejowi osiągnąłem wszystko co chciałem, a przede wszystkim opiekę naprzemienną nad synem. Jeszcze raz polecam i dziękuję serdecznie za pomoc.

 52. Sławek says:

  Życie lubi zaskakiwać. Sprawa rozwodowa i mój pierwszy kontakt z wymiarem sprawiedliwości. Pana Macieja poleciła mi znajoma jako adwokata młodego, ambitnego o dużej znajomości prawa. Pan Maciej okazał się bardzo skuteczny. Zamiast wielu rozpraw ciągnących się latami ( wiadomo , podział majątku ) udało się Panu Maciejowi doprowadzić do polubownego porozumienia stron i umorzenia sprawy. Warto pamiętać , że adwokat reprezentuje klienta ale to od ich WSPÓŁPRACY zależy wynik końcowy. Merytoryczne i obiektywne podejście do sprawy Pana Macieja spowodowały zmianę mojego nastawienia…emocje opadły. Warto posłuchać prawnika i kompromis mimo, że tak do końca nikt z niego nie jest zadowolony, jest i tak lepszy od wieloletniej batalii sądowej! Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy….stres….i koszty postępowania. Tego wszystkiego uniknąłem dzięki Panu Maciejowi. Pożyję kilka lat dłużej. Bardzo dziękuję Panie Maćku.

 53. Piotr says:

  Jestem rozwiedzionym ojcem samotnie wychowującym dwójkę dzieci. Dla ich dobra postanowiłem postarać się o całkowite pozbawienie byłej żony władzy rodzicielskiej. Pan Rodacki poprowadził sprawę jako mój pełnomocnik. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. Pan Maciej cechuje się wysokim profesjonalizmem, wiedzą oraz troską o klienta. Myślę, że pozytywne zakończenie takiej sprawy jak moja jest dostatecznym świadectwem umiejętności Pana Rodackiego. Bardzo dziękuję, panie Macieju!

 54. Krzysztof says:

  Współpraca na wysokim poziomie i adwokat informuje o sprawie na każdym jej etapie, wykazuje się dużą własną inicjatywą i pomysłowością w rozwiązaniu sprawy, bardzo wysoka kultura osobista,wg mnie normalne ceny, moja sprawa została ostatecznie zakończona wyrokiem zadowalającym i warto było wybrać Pana Macieja bo sam bym nie dał rady, polecam”

 55. Beata says:

  profesjonalizm , rzetelność , wiedza , to cechy , które Pan Maciej potrafi połączyć z niesamowitą empatią ,cierpliwością i spokojem.
  Pan mecenas reprezentował nas w sądzie rodzinnym z bardzo pozytywnym skutkiem .Szczerze polecam współpracę z panem Maciejem Dziękujemy

 56. Bartłomiej says:

  Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Jestem zdecydowanie zadowolony ze współpracy z Panem Maciejem. Super znajomość prawa, oraz umiejętności w jej zastosowaniu. Pan Maciej okazał się bardzo skuteczny za co bardzo dziękuję. Przy okazji warto wspomnieć, że jest to życiowy człowiek, który do klienta podchodzi “po ludzku”

 57. Jacek says:

  Moja sprawa dotyczyła alimentów , czułem się bezradny w tej kwestii. Pan Maciej indywidualnie i profesjonalnie podszedł do sprawy .
  Polecam Pana w 100 %

 58. Katarzyna says:

  Trafiłam do Pana Mecenasa przypadkiem,szukając rozpaczliwie pomocy prawnej.Moja sprawa była jak mi się wtedy wydawało niemożliwa do załatwienia.(zaprzeczenie ojcostwa, rozwód).Dla Pana Mecenasa załatwienie tych spraw nie stanowiło problemu.Po kolei ustaliliśmy plan działania i skrupulatnie sprawy zostały doprowadzone do końca z orzeczeniem na moja korzyść. Sumienny,rzetelny ,skuteczny i szybki prawnik traktujący każda sprawę indywidualnie.Wysoka kultura osobista i szacunek do klienta.Polecam w 100 %. Pozdrawiam serdecznie

 59. Wojciech says:

  Profesjonalny, sumienny, konkretny i rzeczowy, a przy tym miły i sympatyczny adwokat. Udzielona przez Pana Mecenasa Macieja Rodackiego konsultacja prawna spełniła całkowicie moje oczekiwania, a wizyta w kancelarii była przyjemnością. Polecam.

 60. Mateusz says:

  Pan Mecenas poprowadził moja sprawę rozwodową z oczekiwanym skutkiem. Szczerze polecam ze względu na fachowość, profesjonalizm, zaangażowanie oraz stosunek do klienta. Szczególnie chciałbym podkreślić znakomity kontakt z Panem Mecenasem, w tym korespondencyjny, w którym wyczerpująco i szybko odpowiadał na pytania i wyjaśniał wątpliwości pojawiające się w związku ze sprawą. Dziękuję za pomyślną współpracę.

 61. Łukasz says:

  Profesjonalne podejście do sprawy o alimenty i władzę rodzicielską, duża wiedza, a przede wszystkim profesjonalizm. Polecam Adwokata.

 62. Karolina says:

  Pan Maciej poprowadził moją sprawę w sposób bardzo sprawny i profesjonalny. Jego doświadczenie bardzo pomogło mi w osiągnięciu założonych celów. Nawet w swoim wolnym czasie służył mi poradą i wsparciem. Gorąco polecam współpracę z nim! Dziękuję raz jeszcze Panie Macieju.

 63. Marta Z z córką says:

  Kompetentny, poświęcający czas ,szanujący klienta.Świetny kontakt,udana wygrana sprawa o alimenty .Polecamy.

 64. Grzegorz K. says:

  Wiedza , uprzejmość ,rzetelne podejście do klienta to pełny sukces pana Mecenasa.
  Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i profesjonalizm, w sprawie rozwodowej i o przyznanie praw Rodzicielskich Ojcu.
  Polecam każdemu kto wymaga pomocy prawnej.
  Grzegorz z Synem

 65. Krzysiek says:

  Chciałbym podziękować za współpracę z Panem Maciejem. Z jednej strony wykazał się on profesjonalnym podejściem do sprawy, która była bardzo emocjonująca, a z drugiej strony empatią, dzięki której umiał się odnaleźć podczas konfrotacji stron sporu. Na uwagę zasługuję forma współpracy. Cechowała się ona wysoką kulturą osobista, opanowaniem i umiejętnością uporządkowania wszystkich faktów. Pan Maciej to bardzo dobry adwokat, którego polecam wszystkim, którzy zmagają się ze sprawami o alimenty i nietylko.

  Dziękuję!

 66. Bożena says:

  Bardzo polecam pana Macieja. Moja sprawa dotyczyła władzy rodzicielskiej pan Maciej załatwił to szybko sprawnie i bez problemowo, jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić takiego adwokata wszystkim. Zna się na tym co robi oby więcej takich adwokatów.

 67. Regina says:

  Sprawa rozwodowa z udzielonym pełnomocnictwem Panu Mecenasowi M. Rodackiemu to czysta formalność. Miło jest w takim momencie życia spotkać adwokata, który potrafi podnieść na duchu, dodać otuchy a do tego w każdym momencie, gdy nasuwają się kolejne niejasności w sprawie otrzymać natychmiastową odpowiedź (wsparcie z Jego strony) zarówno telefonicznie, mailowo czy w spotkaniu twarzą w twarz z Panem Mecenasem. Mimo, iż Pan Mecenas jest osobą młodą, to jego wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i kompetencje przełożyły się na jakość reprezentowania mnie przed Sądem. Jeśli, ktoś z Państwa odwiedzających tą stronę szuka fachowca w sprawach rozwodowych to jesteście Państwo pod właściwym adresem. Polecam i bardzo dziękuję.

 68. Kamil says:

  Witam. Właśnie jestem po sprawie rozwodowej. Korzystałem z pomocy pana Macieja. Prosiłem go, aby rozwód był orzeknięty na jednym posiedzeniu bez względu na to z czyjej będzie winy. Pan Maciej spełnił moje oczekiwania i jestem w pełni zadowolony z wyroku sądu i jego pomocy. Ogólnie jestem przeciwnikiem rozwodów, zwłaszcza jeśli jest się po ślubie koscielnym że względu na moje wyznanie. Ale w mojej sytuacji byliśmy tylko w związku cywilnym a dodatkowo była już żona ma córkę z innym mężczyzną, nasz ślub był poprostu błędem, który pan Maciej profesjonalnie pomógł mi naprawić. Dziękuję i pozdrawiam

 69. Bogdan says:

  Pan Maciej okazał się bardzo pomocny w pozytywnym zakończeniu mojej sprawy rozwodowej. Młody, ambitny i niezwykle rzetelny adwokat doprowadził do zmiany wyroku I instancji. Sprawę rozwodową początkowo prowadziła z polecenia inna doświadczona Pani mecenas, ale niestety nie wygrała sprawy i zasądzono wyrok z mojej wyłącznej winy. Tylko dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do sprawy przez Pana Macieja, który wykazał błędną ocenę faktów przez Sąd I instancji i faworyzowanie strony przeciwnej, w sprawie apelacyjnej doszło do zmiany wyroku z czego jestem niezwykle zadowolony. Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim dobrego adwokata jakim niewątpliwie jest Pan Maciej Rodacki.

 70. Ewelina says:

  Pana Macieja jako prawnika polecił mi znajomy. Muszę przyznać, że trafiłam do jego kancelarii w niezwykle trudnej sprawie i miałam obawy, czy ktokolwiek na tym świecie jest w stanie mi pomóc. Powiem tylko tyle. Pełen profesjonalizm, lojalność oraz poczucie empatii, a o to w tych czasach ciężko. Moja sprawa skończyła się z rezultatem najlepszym z możliwych dla mnie. Była to sprawa rodzinna oraz karna właściwie w tym samym czasie. Z ręką na sercu polecam Pana Macieja Rodackiego i będę mu wdzięczna do końca życia.

 71. Grzegorz says:

  Pomimo olbrzymiego zagmatwania mojej sprawy i pomimo że kilku prawników już na niej poległo Pan Maciej bardzo sumiennie zabrał się do rzeczy. Uporządkował mi harmonogram postępowania w tej niezwykle trudnej sprawie spadkowej. Przed przyjściem do Pana Mecenasa sprawa trwała już 6 lat ale w końcu widzę światełko w tunelu. Bardzo życiowe podejście do klienta jest dodatkowym atutem. 4 z rozpraw sądowych, które się odbyły zakończone sukcesem. Pomoc w przygotowaniu wszelkich pism i reprezentowanie przed sądem na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

 72. Ela says:

  Szeroki zakres wiedzy,zaangażowanie i spokój. Pan Maciej reprezentował mnie w sądzie w sprawie o podział majątku i okazał sie bardzo pomocny. Załatwił wszystko od “A” do “Z”, napisal,wytłumaczył. Polecam i bardzo dziekuje

 73. Andrzej says:

  Pracowałem z Panem Maciejem wiele razy, był zawsze miły rzetelny i kompetentny. Wygrałem z nim
  moją sprawę sądową i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzeba jest dla Państwa zawsze osiągalny i można porozmawiać
  o wszystkim. Polecam!

 74. Darek says:

  Pan Maciej rzetelnie, profesjonalnie i wyczerpująco zajął się moją sprawą z zakresu prawa pracy. Szczerze polecam!

 75. PIOTR says:

  Szybka rzetelna i profesjonalna pomoc w sprawie karnej. POLECAM i DZIĘKUJEMY.

 76. Ania says:

  Mój tata dostał pismo od firmy windykacyjnej , która próbowała wyłudzić pieniądze za rzekome ściągnięcie filmu z Internetu. Po odpowiedzi Pana Macieja na w/w pismo , firma przestała tatę niepokoić wezwaniami do zapłaty.
  Szczerze polecam , świetny Adwokat !

 77. Karolina says:

  Bardzo miły Pan Adwokat słuzy rada w kazdej chwili nawet na telefon reprezentował mnie w sądzie sprawa wygrana.Polecam .

 78. Jadwiga says:

  Pan Maciek pomógł nam w ważnej dla mnie sprawie rodzinnej dotyczącej testamentu. Ma szeroką wiedzę, jest reaktywny, bardzo dostępny dla klienta.

 79. Monika says:

  Otrzymałam bardzo przydatną opinię prawną ze strony Pana Macieja z zakresu prawa rodzinnego. Dziękuję!

 80. Michał says:

  Z całego serca polecam współpracę z Panem Maciejem. Okazał się niezwykle pomocny w wielu kwestiach prawnych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż dzięki niemu proces założenia własnej działalności gospodarczej był niezwykle prosty. Mamy pewność, że sprawy formalne mamy w pełni uporządkowane.

Jeśli jesteś lub byłeś moim Klientem, uprzejmie proszę o pozostawienie opinii. Dziękuję!

Dodaj komentarz