Opinie klientów

21 Comment

 1. Mateusz says:

  Pan Mecenas poprowadził moja sprawę rozwodową z oczekiwanym skutkiem. Szczerze polecam ze względu na fachowość, profesjonalizm, zaangażowanie oraz stosunek do klienta. Szczególnie chciałbym podkreślić znakomity kontakt z Panem Mecenasem, w tym korespondencyjny, w którym wyczerpująco i szybko odpowiadał na pytania i wyjaśniał wątpliwości pojawiające się w związku ze sprawą. Dziękuję za pomyślną współpracę.

 2. Łukasz says:

  Profesjonalne podejście do sprawy o alimenty i władzę rodzicielską, duża wiedza, a przede wszystkim profesjonalizm. Polecam Adwokata.

 3. Karolina says:

  Pan Maciej poprowadził moją sprawę w sposób bardzo sprawny i profesjonalny. Jego doświadczenie bardzo pomogło mi w osiągnięciu założonych celów. Nawet w swoim wolnym czasie służył mi poradą i wsparciem. Gorąco polecam współpracę z nim! Dziękuję raz jeszcze Panie Macieju.

 4. Marta Z z córką says:

  Kompetentny, poświęcający czas ,szanujący klienta.Świetny kontakt,udana wygrana sprawa o alimenty .Polecamy.

 5. Grzegorz K. says:

  Wiedza , uprzejmość ,rzetelne podejście do klienta to pełny sukces pana Mecenasa.
  Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i profesjonalizm, w sprawie rozwodowej i o przyznanie praw Rodzicielskich Ojcu.
  Polecam każdemu kto wymaga pomocy prawnej.
  Grzegorz z Synem

 6. Krzysiek says:

  Chciałbym podziękować za współpracę z Panem Maciejem. Z jednej strony wykazał się on profesjonalnym podejściem do sprawy, która była bardzo emocjonująca, a z drugiej strony empatią, dzięki której umiał się odnaleźć podczas konfrotacji stron sporu. Na uwagę zasługuję forma współpracy. Cechowała się ona wysoką kulturą osobista, opanowaniem i umiejętnością uporządkowania wszystkich faktów. Pan Maciej to bardzo dobry adwokat, którego polecam wszystkim, którzy zmagają się ze sprawami o alimenty i nietylko.

  Dziękuję!

 7. Bożena says:

  Bardzo polecam pana Macieja. Moja sprawa dotyczyła władzy rodzicielskiej pan Maciej załatwił to szybko sprawnie i bez problemowo, jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić takiego adwokata wszystkim. Zna się na tym co robi oby więcej takich adwokatów.

 8. Regina says:

  Sprawa rozwodowa z udzielonym pełnomocnictwem Panu Mecenasowi M. Rodackiemu to czysta formalność. Miło jest w takim momencie życia spotkać adwokata, który potrafi podnieść na duchu, dodać otuchy a do tego w każdym momencie, gdy nasuwają się kolejne niejasności w sprawie otrzymać natychmiastową odpowiedź (wsparcie z Jego strony) zarówno telefonicznie, mailowo czy w spotkaniu twarzą w twarz z Panem Mecenasem. Mimo, iż Pan Mecenas jest osobą młodą, to jego wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i kompetencje przełożyły się na jakość reprezentowania mnie przed Sądem. Jeśli, ktoś z Państwa odwiedzających tą stronę szuka fachowca w sprawach rozwodowych to jesteście Państwo pod właściwym adresem. Polecam i bardzo dziękuję.

 9. Kamil says:

  Witam. Właśnie jestem po sprawie rozwodowej. Korzystałem z pomocy pana Macieja. Prosiłem go, aby rozwód był orzeknięty na jednym posiedzeniu bez względu na to z czyjej będzie winy. Pan Maciej spełnił moje oczekiwania i jestem w pełni zadowolony z wyroku sądu i jego pomocy. Ogólnie jestem przeciwnikiem rozwodów, zwłaszcza jeśli jest się po ślubie koscielnym że względu na moje wyznanie. Ale w mojej sytuacji byliśmy tylko w związku cywilnym a dodatkowo była już żona ma córkę z innym mężczyzną, nasz ślub był poprostu błędem, który pan Maciej profesjonalnie pomógł mi naprawić. Dziękuję i pozdrawiam

 10. Bogdan says:

  Pan Maciej okazał się bardzo pomocny w pozytywnym zakończeniu mojej sprawy rozwodowej. Młody, ambitny i niezwykle rzetelny adwokat doprowadził do zmiany wyroku I instancji. Sprawę rozwodową początkowo prowadziła z polecenia inna doświadczona Pani mecenas, ale niestety nie wygrała sprawy i zasądzono wyrok z mojej wyłącznej winy. Tylko dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do sprawy przez Pana Macieja, który wykazał błędną ocenę faktów przez Sąd I instancji i faworyzowanie strony przeciwnej, w sprawie apelacyjnej doszło do zmiany wyroku z czego jestem niezwykle zadowolony. Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim dobrego adwokata jakim niewątpliwie jest Pan Maciej Rodacki.

 11. Ewelina says:

  Pana Macieja jako prawnika polecił mi znajomy. Muszę przyznać, że trafiłam do jego kancelarii w niezwykle trudnej sprawie i miałam obawy, czy ktokolwiek na tym świecie jest w stanie mi pomóc. Powiem tylko tyle. Pełen profesjonalizm, lojalność oraz poczucie empatii, a o to w tych czasach ciężko. Moja sprawa skończyła się z rezultatem najlepszym z możliwych dla mnie. Była to sprawa rodzinna oraz karna właściwie w tym samym czasie. Z ręką na sercu polecam Pana Macieja Rodackiego i będę mu wdzięczna do końca życia.

 12. Grzegorz says:

  Pomimo olbrzymiego zagmatwania mojej sprawy i pomimo że kilku prawników już na niej poległo Pan Maciej bardzo sumiennie zabrał się do rzeczy. Uporządkował mi harmonogram postępowania w tej niezwykle trudnej sprawie spadkowej. Przed przyjściem do Pana Mecenasa sprawa trwała już 6 lat ale w końcu widzę światełko w tunelu. Bardzo życiowe podejście do klienta jest dodatkowym atutem. 4 z rozpraw sądowych, które się odbyły zakończone sukcesem. Pomoc w przygotowaniu wszelkich pism i reprezentowanie przed sądem na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

 13. Ela says:

  Szeroki zakres wiedzy,zaangażowanie i spokój. Pan Maciej reprezentował mnie w sądzie w sprawie o podział majątku i okazał sie bardzo pomocny. Załatwił wszystko od „A” do „Z”, napisal,wytłumaczył. Polecam i bardzo dziekuje

 14. Andrzej says:

  Pracowałem z Panem Maciejem wiele razy, był zawsze miły rzetelny i kompetentny. Wygrałem z nim
  moją sprawę sądową i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzeba jest dla Państwa zawsze osiągalny i można porozmawiać
  o wszystkim. Polecam!

 15. Darek says:

  Pan Maciej rzetelnie, profesjonalnie i wyczerpująco zajął się moją sprawą z zakresu prawa pracy. Szczerze polecam!

 16. PIOTR says:

  Szybka rzetelna i profesjonalna pomoc w sprawie karnej. POLECAM i DZIĘKUJEMY.

 17. Ania says:

  Mój tata dostał pismo od firmy windykacyjnej , która próbowała wyłudzić pieniądze za rzekome ściągnięcie filmu z Internetu. Po odpowiedzi Pana Macieja na w/w pismo , firma przestała tatę niepokoić wezwaniami do zapłaty.
  Szczerze polecam , świetny Adwokat !

 18. Karolina says:

  Bardzo miły Pan Adwokat słuzy rada w kazdej chwili nawet na telefon reprezentował mnie w sądzie sprawa wygrana.Polecam .

 19. Jadwiga says:

  Pan Maciek pomógł nam w ważnej dla mnie sprawie rodzinnej dotyczącej testamentu. Ma szeroką wiedzę, jest reaktywny, bardzo dostępny dla klienta.

 20. Monika says:

  Otrzymałam bardzo przydatną opinię prawną ze strony Pana Macieja z zakresu prawa rodzinnego. Dziękuję!

 21. Michał says:

  Z całego serca polecam współpracę z Panem Maciejem. Okazał się niezwykle pomocny w wielu kwestiach prawnych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż dzięki niemu proces założenia własnej działalności gospodarczej był niezwykle prosty. Mamy pewność, że sprawy formalne mamy w pełni uporządkowane.

Jeśli jesteś lub byłeś moim Klientem, uprzejmie proszę o pozostawienie opinii. Dziękuję!

Dodaj komentarz