Reaktywacja bloga

Po kilkumiesięcznej przerwie powracam do tworzenia tego bloga. Z góry uprzedzam, że konwencja tego bloga nieco się zmieni. Nie da się ukryć, że moje dotychczasowe doświadczenie przemawia zdecydowanie za prawem rodzinnym i tę dziedzinę postanowiłem dalej zgłębiać. Dlatego też blog obecnie będzie dotyczył głównie tej materii. Niemniej jednak, w kategorii „Inne” będą pojawiały się też wpisy niezwiązane z prawem rodzinnym. Jeśli zatem odczuję potrzebę skomentowania czegokolwiek, wiedzcie, że to zrobię i powiadomię Was o tym.

Na koniec jeszcze jedno – obiecuję nie zanudzać Was skomplikowanymi wpisami. Blog ma być prosty i przejrzysty. Podtrzymuję w pełni to co napisałem tutaj kilka miesięcy temu – uważam, że o prawie można pisać w sposób lekki i przyjazny dla Czytelnika. Chciałbym, żeby mój blog był tego dowodem.

Jeszcze raz zachęcam do lektury.

***

Kancelaria Adwokacka Maciej Rodacki, zakres usług: prawo rodzinne (rozwód, alimenty, podział majątku, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, sprawy przeciwko nieletnim), prawo cywilne oraz inne.

O mnie

Maciej Rodacki - adwokat

Jestem adwokatem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Na blogu dzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem, a na co dzień pracując w swojej Kancelarii Adwokackiej, staram się pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych i życiowych. Mam otwartą głowę na nowe pomysły i zawsze staram się kierować przede wszystkim "ludzkim" podejściem do Klienta. W mojej praktyce zawodowej szczególne miejsce zajmuje prawo rodzinne.

Kontakt:
kontakt@adwokatrodacki.pl
693 253 807