Czas się przywitać!

Witam wszystkich Czytelników!

To mój pierwszy powitalny wpis na blogu. O czym będę tutaj pisał? Pewnie głównie o prawie, ale na wstępie proszę – nie zniechęcajcie się… Prawo ma także swoją ludzką twarz. Mam to szczęście, że pracuję w Kancelarii Adwokackiej, w której dane jest mi często brać udział w rozprawach sądowych. A to naprawdę bywa ciekawe doświadczenie.

Blisko 3-letni bagaż doświadczeń z aplikacji pozwoli mi podzielić się z Wami najbardziej interesującymi historiami. Nie będę zanudzał Was skomplikowaną terminologią prawniczą. Postaram się pisać prosto i przejrzyście, a przede wszystkim o tym, co naprawdę może zainteresować, a niekiedy nawet rozbawić Czytelnika.

Zamierzam tutaj pisać o wszystkim co mnie interesuję. Czasem będą to relacje z sali sądowej, czasem z kancelarii (oczywiście wszystko całkowicie anonimowo przy zachowaniu tajemnicy zawodowej), a czasem jeszcze coś innego. Postaram się dzielić z Wami najciekawszymi anegdotami i opowieściami. Niekiedy pewnie pokuszę się również o artykuły, które będą miały na celu pomóc Wam zrozumieć pewne zagadnienie prawne. Jednym zdaniem – za subiektywny wybór tematów odpowiada więc tylko autor tego bloga.

O mnie

Maciej Rodacki - adwokat

Jestem adwokatem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Na blogu dzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem, a na co dzień pracując w swojej Kancelarii Adwokackiej, staram się pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych i życiowych. Mam otwartą głowę na nowe pomysły i zawsze staram się kierować przede wszystkim "ludzkim" podejściem do Klienta. W mojej praktyce zawodowej szczególne miejsce zajmuje prawo rodzinne.

Kontakt:
kontakt@adwokatrodacki.pl
693 253 807